Godzina w niebie. (Nie)zwykłe, niemal sielskie hece anielskie

Godzina w niebie. (Nie)zwykłe, niemal sielskie hece anielskie - Miroslav Sehnal | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miroslav Sehnal
WYMIAR
11,51 MB
NAZWA PLIKU
Godzina w niebie. (Nie)zwykłe, niemal sielskie hece anielskie.pdf
ISBN
6898291531320

OPIS

W Godzinie w niebie pewnego mroźnego, sylwestrowego wieczora, bohater trafia do zabitej dechami podgórskiej wioski, gdzie można napotkać tajemnicze Anioły i ludzkie indywidua o zachowaniu co najmniej oryginalnym.Bohater wchodzi w tę społeczność na prawach gościa, który nie tylko pragnie coś naprawić, ale też dowiedzieć się czegoś więcej o samym sobie. Są więc sprawy przeszłości i teraźniejszości, problemy damsko-męskie i kwestie trudności w porozumieniu z młodym pokoleniem.Przesyconą ironią prozę Sehnala miękko ilustruje poemat Uhlářa.Wcześniejsza książka z serii, Godzina próby, ukazała się w Polsce w 2011 (przeł. K. Lisowski, J. Stachowski; wyd. Good Books). 

Wolałby zostać u taty, oglądać telewizję, grać na konsoli i pić fantę, bo u taty może jeść i pić co mu się podoba. Mama mówi, że na wakacjach będzie fajnie, że pozna inne dzieci.

Pierwotny tytuł tego kościoła brzmiał - Najświętszej Maryi Panny z Doliny Jozafata. Nie dziwi świetna sprzedaż nowego tomu "Jeżycjady" - "Wnuczki do orzechów" (90 tys.) - choć akcja tym razem toczy się nie w Poznaniu, ale na wsi sielskiej, anielskiej. Również w przypadku ... Transkrypt ( 25 z dostępnych 645 stron) STRONA 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI