Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część 1

Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część 1 - Wojciech Filaber | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Filaber
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część 1.pdf
ISBN
1955213572730

OPIS

Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim to wyjątkowa propozycja dla najmłodszych, którzy uczą się języka angielskiego lub chcą utrwalać jego znajomość. Z pewnością znajdzie uznanie u dzieci dwujęzycznych.

Autorem książki jest Wojciech Filaber. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, nauka języków obcych, kreatywność, malowanki, kolorowanki.

Książka Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim liczy 49 ... Książeczkę można wykorzystać, jako idealny pomocnik w nauce języka angielskiego. Opowieści czytane najpierw poprzez rodziców, pomogą dzieciom w nauce obcych słówek, a kiedy same nauczą się już czytać, pozwolą na przyswajanie nowych wyrazów i zwrotów w języku angielskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI