Coaching Drogi

Coaching Drogi - Robert Kozłowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Kozłowski
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Coaching Drogi.pdf
ISBN
3792629865802

OPIS

Książka ta w sposób bardzo prosty i przystępny tłumaczy, czym jest coaching. Odnajdziemy w niej podstawowe zasady, umiejętności oraz strukturę rozmowy coachingowej w modelu Coachingu Drogi. Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie poznanej wiedzy. W ostatnim rozdziale przeczytać można kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

Gdy przyszła do mnie "książka" Coaching drogi Roberta Kozłowskiego, to miałam wrażenie, że wysłano mi pustą kopertę.Zaglądam do tej koperty, a tam jednak coś na spodzie jest. Była książeczka w formacie mniejszym niż A5, ale w kolorowej, pełnej życia okładce. Opis: Coaching Drogi - Kozłowski Robert.

Dlatego w trakcie lektury pojawi się kilka zadań, do wykonania których gorąco Cię zachęcam. Coaching drogi. Autor: Kozłowski Robert.

POWIĄZANE KSIĄŻKI