Rachunek sumienia

Rachunek sumienia - o. Marcin Ciechanowski OSPPE | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Marcin Ciechanowski OSPPE
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Rachunek sumienia.pdf
ISBN
6559541499200

OPIS

Rachunek sumienia jest nieodzowną częścią sakramentu pojednania. Pozwala stanąć przed Panem w prawdzie i szczerze otworzyć swoje serce, by było gotowe na przyjęcie łaski Bożego miłosierdzia oraz odpuszczenia grzechów.Proponowany rachunek sumienia został ułożony przez ojca Marcina Ciechanowskiego, paulina z Jasnej Góry, autora bestsellerowej książki Rekolekcje Anielskie. Autor stawia wiernym pytania, na które każdy musi znaleźć w swym sercu odpowiedź. Tylko szczere wyznanie grzechów przed samym sobą pozwoli złożyć je Panu Bogu w konfesjonale. Rozpoczęcie rachunku sumienia powinno być poprzedzone skupieniem i gorliwą modlitwą.Autor zachęca, by rachunek sumienia, który jest koniecznym warunkiem dobrej spowiedzi, stał się także częścią codziennej modlitwy, a przez to drogowskazem na drodze prowadzącej ku Bogu.

Poleca się tę broszurę każdemu . kto chce mieć dobre sumienie, albowiem życie według dobrego sumienia .

I N T E N C J A . Każdemu, po przemyśleniu, Rachunek sumienia większości z nas kojarzy się z mało przyjemnym obowiązkiem przed spowiedzią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI