Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami

Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami - Ryszard Purski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Purski
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami.pdf
ISBN
2441071407238

OPIS

W książce „Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami” autor Ryszard Purski prezentuje podstawowe zasady gramatyki angielskiej oraz zwraca szczególną uwagę na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, które nadają wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą formę. Formy nieosobowe czasowników, takie jak bezokoliczniki i imiesłowy, odgrywają bardzo ważną rolę w języku angielskim. Za ich pomocą tworzona jest na przykład większość czasów gramatycznych, strona bierna, a funkcjonowanie czasowników posiłkowych modalnych możliwe jest praktycznie tylko w połączeniu z bezokolicznikami. Ponadto formy nieosobowe występują bardzo często w rozmaitych konstrukcjach zdaniowych, a niekiedy jedynymi poprawnymi konstrukcjami są te, które zawierają tylko formy nieosobowe.

Poziom A1-C2 autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,45 zł . Przeczytaj recenzję Wielka gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami.

Psychoskok. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl W książce „Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami" autor Ryszard Purski prezentuje podstawowe zasady gramatyki angielskiej oraz zwraca szczególną uwagę na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, które nadają wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą formę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI