Gombrowicz – loading. Esej o formie życia

Gombrowicz – loading. Esej o formie życia - Grzegorz Jankowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Jankowski
WYMIAR
11,51 MB
NAZWA PLIKU
Gombrowicz – loading. Esej o formie życia.pdf
ISBN
6909384049035

OPIS

Gdzie dziś, w świecie nowoczesnych technologii i nowych aparatów władzy, przebiega granica między intymnością a tym, co społeczne?W jaki sposób odnosimy się do własnego i cudzego życia? Jak je pokazujemy i jak o nim mówimy?Czego o formie życia uczy nas Gombrowicz?Informacje o autorach:Grzegorz Jankowicz (ur. 1978) – filozof literatury, krytyk i tłumacz. Pracownik Centre for Advanced Studies in the Humanities Uniwersytetu Jagiellońskiego.Wiceprezes Fundacji Korporacja Ha!art, redaktor jej dwóch serii wydawniczych: Linia Krytyczna i Proza obca. Redaktor działu kultury „Tygodnika Powszechnego”.Juror Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius. Dyrektor wykonawczy Festiwalu Conrad, Festiwalu Copernicus oraz Międzynarodowego Festiwalu Historycznego „Wiek XX. Anamneses”.Ostatnio opublikował "Po co jest sztuka? Rozmowy z pisarzami” (Kraków 2013) oraz „Cmono. Rozmowy z pisarzami” (Kraków 2013).

Oprawa jest miękka. Książka "Gombrowicz - loading. Esej o formie życia" Jankowicz Grzegorz nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Features Fullscreen sharing Embed Statistics Article stories Visual Stories SEO. Designers Marketers Social Media ... Esej o formie życia, której autorem jest Grzegorz Jankowicz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI