Na ciemnych wodach Paragwaju

Na ciemnych wodach Paragwaju - Stefan Barszczewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Barszczewski
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Na ciemnych wodach Paragwaju.pdf
ISBN
7091572268424

OPIS

Na ciemnych wodach Paragwaju jest jedyną właściwie książką – reportażem z licznych podróży Stefana Barszczewskiego. Pierwotnie wydana we Lwowie w 1931 r. w serii „Dookoła ziemi”. Od tego czasu niewznawiana. Książka jest zapisem podróży do mało popularnego wśród Polaków Paragwaju. Autor szczegółowo opisał jego mieszkańców, system władzy, zwyczaje oraz przyrodę. Wykonał także kilka fotografii, które załączyliśmy do tego wydania. Dzięki połączeniu umiejętności literackich i podróżniczych autora, książka jest napisana barwnie i żywo.

Ciekawe Miejsca Książki - Literatura sensacyjna - Kryminał - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Ukończywszy szkołę średnią wyjechał na studia do Petersburga. Po studiach wyjechał do Wiednia (1885), a następnie Paryża i Londynu.

Zainteresowanie nowymi kreacjami jest całkiem spore, mimo to wyniki finansowe nie są najlepsze. Policja przypuszcza machinacje finansowe... Recenzja książki Na ciemnych wodach Paragwaju: Wspomnienia z podróży w serwisie BiblioNETka.pl Książka Na ciemnych wodach Paragwaju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI