Żubry w Polsce. Niemapa

Żubry w Polsce. Niemapa - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,74 MB
NAZWA PLIKU
Żubry w Polsce. Niemapa.pdf
ISBN
2762181110624

OPIS

Wybierz się w podróż tropem żubra!!! Proponujemy pomysły na rodzinne wyprawy do sześciu różnych miejsc w Polsce, gdzie można spotkać króla Puszczy, a przy okazji spędzić ciekawie czas zwiedzając różne zakątki i korzystając z lokalnych atrakcji.NIEMAPA Żubry w Polsce prezentuje też wszystkie miejsca w naszym kraju w których mieszkają żubry – sprawdź gdzie znajdziesz swojego najbliższego żubrzego sąsiada!

Pomaga animować wspólny czas i uczy przez zabawę. Weź NIEMAPĘ i chodź na spacer! SERIA MIEJSKA zwiedzaj miasta z NIEMAPĄ Przewodniki ilustrowane przez Maćka Blaźniaka zapraszają do rodzinnego eksplorowania polskich miast.

W 2018 roku w Polsce żyło 1820 żubrów Żubr europejski, żubr (Bison bonasus) - gatunek łożyskowca z rodziny wołowatych, rzędu parzystokopytnych.W 2013 roku światowa liczebność gatunku wynosiła 5249 osobników, z czego 1623 przebywało w hodowlach zamkniętych, a 3626 żyło w wolnych i w półwolnych populacjach.Według danych z 2013 roku w Polsce żyło 1377 żubrów, z czego większość (1138) w stadach ... Żubry w Polsce Mapa dystrybucji hodowli i stad wolnych (dane ze stycznia 2016). Kolorem czerwonym oznaczone są hodowle, w których występują wyłącznie osobniki linii nizinnej, kolorem zielonym - hodowle, w których występują osobniki linii nizinno-kaukaskiej, kolorem niebieskim - stada wolno żyjące. NIEMAPA Żubry w Polsce prezentuje też wszystkie miejsca w naszym kraju w których mieszkają żubry - sprawdź gdzie znajdziesz swojego najbliższego żubrzego sąsiada! NIEMAPA NATURA to nowa seria wyjątkowo zaprojektowanych ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć okolicę, a piękne ilustracje i kreatywne zadania ... NIEMAPA Żubry w Polsce, , 18 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI