Zaufaj mi jeszcze raz

Zaufaj mi jeszcze raz - Magdalena Krauze | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Krauze
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Zaufaj mi jeszcze raz.pdf
ISBN
1958750339067

OPIS

Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie doświadczyło.Czy pobyt z dala od Igora pozwoli Paulinie spojrzeć na świat z innej perspektywy?Czy może pozwoli jej na to nieoczekiwana przyjaźń z Adamem?

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Zaufaj mi jeszcze raz to bardzo ciepła, mądra i życiowa książka z pięknym i ważnym przesłaniem, z której każdy czytelnik wyniesie dla siebie wiele cennych wartości.

KUP I POBIERZ. Ta książka sprawia, że zastanawiamy się nad ulotnością i kruchością życia. Często myślimy tylko o sobie i swoich uczuciach, nie dopuszczając do głosu innych osób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI