Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa

Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa - Konrad Dietzfelbinger | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Dietzfelbinger
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa.pdf
ISBN
5330228491400

OPIS

Także i dzisiaj istnieją ugrupowania, które działając z inspiracji żywych sił Ducha, nie chcą niczego innego, jak tylko szczerze dążyć do Prawdy i zrealizować swoje życiowe przeznaczenie.Niniejsza książka opisuje współczesną szkołę duchową – Międzynarodową Szkołę Złotego Różokrzyża, działającą w pięćdziesięciu sześciu krajach w świecie, jej powstanie, duchowe korzenie, cel i zadanie oraz pracę wykonywaną na rzecz ludzkości.

Międzynarodową Szkołę Złotego Różokrzyża, działającą w pięćdziesięciu sześciu krajach w świecie, jej powstanie, duchowe korzenie, cel i zadanie oraz pracę wykonywaną na rzecz ludzkości. ... Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża Lectorium Rosicrucianum (Konrad Dietzfelbinger).

Szkoła duchowa złotego różokrzyża ma pomóc w powróceniu do prawdy, w powróceniu do Boga. Nazywają ten proces transfiguracją.

POWIĄZANE KSIĄŻKI