Radość mimo trudności

Radość mimo trudności - Alfred J. Palla | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alfred J. Palla
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Radość mimo trudności.pdf
ISBN
4205249756980

OPIS

Czy pragniesz więcej radości w swoim życiu?Przechodzisz przez burze?Napotykasz na przeszkody?Dzieje ci się krzywda?Zajrzyj do książki „Radość mimo trudności”!Napisana została w oparciu o List apostoła Pawła do Filipian, który powstał w więzieniu, a mimo to jego przesłanie inspiruje do radości. W tym liście słowo „radość” występuje częściej niż w jakiejkolwiek innej księdze Pisma Świętego!Apostoł Paweł znał sekrety radości, która nie znika w obliczu trudności. Alfred Palla przedstawił je w dwunastu zwięzłych rozdziałach.Dodatkowym walorem jego publikacji jest duża dawka zdrowego humoru, zawartego między innymi w 60 rysunkach.

Palla CZY PRAGNIESZ WIĘCEJ RADOŚCI W SWOIM ŻYCIU? Radości nigdy za wiele. Tak uważał Paweł z Tarsu, pisząc list do wierzących w Filipii.

Co było źródłem ... Radość mimo trudności (Alfred Palla). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Radości nigdy za wiele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI