Pobudzeni. Skąd się wzięły hormony i jak kontrolują w zasadzie wszystko

Pobudzeni. Skąd się wzięły hormony i jak kontrolują w zasadzie wszystko - Randi Hutter Epstein | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Randi Hutter Epstein
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
Pobudzeni. Skąd się wzięły hormony i jak kontrolują w zasadzie wszystko.pdf
ISBN
9794580247101

OPIS

Pasjonująca, szokująca i zabawna opowieść o historii endokrynologii i o hormonach – potężnych związkach chemicznych, które kontrolują prawie każdy aspekt naszego życia: od metabolizmu po libido.Randi Hutter Epstein jest dziennikarką medyczną, wykładowczynią na Uniwersytecie Yale i w szkole dziennikarstwa Uniwersytetu Columbia. Zdobyła licencjat na Uniwersytecie w Pensylwanii, gdzie studiowała historię i socjologię naukową, tytuł magistra obroniła na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Columbia, a doktorat na wydziale medycyny Uniwersytetu Yale. Ukończyła także kierunek zdrowie publiczne na Uniwersytecie Columbia. Publikuje m.in. w „New York Times”, „Washington Post”, „Daily Telegraph” i „Guardianie”. Jest autorką książki Get Me Out: A History of Childbirth from the Garden of Eden to the Sperm Bank. Mieszka w Nowym Jorku z mężem i czworgiem dzieci.

Niesamowita podróż wgłąb ludzkiego ciała, zaczynająca się od prostych pytań: skąd się wzięły hormony? Dlaczego kontrolują całe nasze życie? Choć wciąż wielu nie zdaje sobie z tego sprawy, hormony wpływają między innymi na zdrowy ... Kup teraz. Cena 28,39 zł.

246 3 0 %a Skąd się wzięły hormony i jak kontrolują w zasadzie wszystko 260 # %a Warszawa : %b Wydawnictwo Marginesy, %c 2019. 300 %a 379, [5] stron : %b fotografie, ilustracje ; %c 22 cm. Opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI