W kuchni mamy i córki 2

W kuchni mamy i córki 2 - Katarzyna Meller | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Meller
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
W kuchni mamy i córki 2.pdf
ISBN
8310880979517

OPIS

Katarzyna Meller o jedzeniu pisze, rozmawia i rozmyśla. Po latach w korporacjach ? to jej praca. Jest współautorką i prowadzącą program kulinarny „Przepis na sukces” w Food Network, w którym gotuje z najciekawszymi szefami kuchni w Polsce. Prowadzi rozmowy o książkach kucharskich dla portalu BUKBUK oraz blog kulinarny mellernadokladke.pl. Oprócz tego cieszy się życiem rodzinnym, co napędza ją do kolejnych projektów.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! W kuchni mamy i córki 2 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Sprawdź niskie ceny i kup W kuchni mamy i córki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Katarzyna Meller o jedzeniu pisze, rozmawia i rozmyśla. Po latach w korporacjach - to jej praca.

Wydawnictwo Katarzyna Meller. Księgarnia internetowa merlin.pl Katarzyna Meller, miłośniczka życia i dobrej kuchni, czerpie inspirację z podróży i sama tworzy kulinarne kompozycje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI