Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów - Jolanta Berezowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Berezowska
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów.pdf
ISBN
7310818130403

OPIS

Barwna opowieść o nauczycielu muzyki, panu Taro, który szukając sposobu, by nauczyć gry na skrzypcach swego niezbyt pojętnego ucznia, wyruszył na wyprawę śladami mistrzów muzyki. Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do właściwej metody nauczania, która pozwoli rozbudzić talent muzyczny ucznia. Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić. Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca - potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Ale czy słusznie?Dla dzieci 6-12 lat oraz niektórych dorosłychPatroni medialni: Tylko Dla Mam; granice.pl, Kumpel, Czas Dzieci, Qlturka.pl "

Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca - potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Pan Taro W Krainie Śpiących Talentów - Jolanta Berezowska,Małgorzta Berezowska już od 18,74 zł - od 18,74 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

Jest taka, jaką lubią dzieci - magiczna, baśniowa, tajemnicza i wzruszająca, a co najważniejsze - z pięknym i ważnym morałem i szczęśliwym zakończeniem. Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów to niezwykła historia przepełniona kolorami i muzyką. Książka opowiada o przyjaźni pewnego chłopca i jego mistrza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI