Gdy Opera drzwi otwiera

Gdy Opera drzwi otwiera - Izabela Budzyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Budzyńska
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
Gdy Opera drzwi otwiera.pdf
ISBN
2177150500858

OPIS

Książka “Gdy Opera drzwi otwiera” to wyjątkowa pozycja na rynku wydawniczym, skierowana do młodych melomanów. Z zawartych w książce wierszy dzieci dowiedzą się m.in. z jakimi problemami zmaga się reżyser, kto to jest dyrygent i jaka jest rola inspicjenta w teatrze. Poznają również postaci z opery “Czarodziejski flet” W.A. Mozarta. Książka zawiera także słowniczek, który w przyjazny sposób wyjaśnia wiele muzycznych pojęć. Całości dopełniają przepiękne ilustracje autorstwa Elżbiety Lubomirskiej.Izabela Budzyńska ? absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nauczyciel muzyki. Pisze wiersze i teksty piosenek dla dzieci. W książce “Gdy Opera drzwi otwiera” postanowiła podzielić się z młodymi melomanami swoją pasją do muzyki.Elżbieta Lubomirska ? malarka, graficzka, ilustratorka, pomysłodawczyni i instruktorka warsztatów artystycznych. Współpracuje z wydawnictwami książek i podręczników dla dzieci i dorosłych, m.in. z wydawnictwem WSiP, PWN, Mac Edukacja, Wydawnictwo Pani Twardowska.

Opera polega na społeczności testerów i oddanych fanów pomagających nam w kreowaniu nowej wizji przeglądania internetu i oszczędzania transferu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego konta Opery lub powiązanych usług, sprawdź następujące zasoby: Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące konta Opery. Warszawska Opera Kameralna mocno wspiera akcję #zostańwdomu i podczas gdy my nie możemy Państwa gościć w naszym Teatrze, Państwo mogą nas gościć w swoich domach.

Warszawska Opera Kameralna. April 6, 2020 · Alicja Węgorzewska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI