Uroki Polski Mapa malowana

Uroki Polski Mapa malowana - Szymon Kobyliński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szymon Kobyliński
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Uroki Polski Mapa malowana.pdf
ISBN
8085288160726

OPIS

Mapa, rysunki oraz tekst: Szymon Kobyliński.Ozdobna mapa Polski w z obrazami najciekawszych miejsc. Mapa w postaci składanej, po rozłożeniu o wymiarach 63 x 84 cm.Szymon Kobyliński, znany grafik, z pasją plastyka i miłośnika piękna podjął się ukazania uroków Polski: zabytków architektury, ciekawych obiektów przyrody, barwnego folkloru, eksponatów rodzimej kultury i sztuki. Z fantazją artysty zilustrował to, co najciekawsze nie tylko dla Polaków, ale i dla gości odwiedzających nasz kraj. Ukazał jego osobliwe zakątki i fascynujące ciekawostki, polską tradycję, historię i współczesność.Zapraszamy do wędrówki szlakami malowanej, jakże malowniczej Polski zgodnie z mottem wydawnictwa: Piękna jest Polska, poznaj ją z nami!

Oprawa: kartonowa | Wydawnictwo: Terra nostra. Aktualnie niedostępny.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Mapa malowana - Uroki Polski w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Szczegóły: Uroki Polski Mapa malowana - Kobyliński Szymon. Tytuł: Uroki Polski Mapa malowana Autor: Kobyliński Szymon Producent: Terra nostra ISBN: 9788387442903 Języki: polski Rok produkcji: 2019 Ilość stron: 2 Format: 13.0x23.0cm Oprawa: Kartonowa Waga: 0.09 kg Mapa, rysunki oraz tekst: Szymon Kobyliński Ozdobna mapa Polski w z obrazami najciekawszych miejsc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI