Osobliwe miejsca, które odwiedzasz każdego dnia

Osobliwe miejsca, które odwiedzasz każdego dnia - Marco Kubiś | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marco Kubiś
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Osobliwe miejsca, które odwiedzasz każdego dnia.pdf
ISBN
2826397706151

OPIS

Osobliwe miejsca. Odwiedzałeś je wiele razy. I za każdym razem, gdy wchodziłeś do jednego z nich, czułeś, że coś jest inaczej.Wieża Perfekcjonizmu, z której tak trudno uciec, Giełda Serc Wartościowych, gdzie wszyscy handlują uczuciami, Friendzone, po której błądzisz zbyt długo - wszyscy odwiedzamy miejsca, które mają w sobie coś osobliwego.Dlatego uznałem, że przydałby się jakiś przewodnik po nich. Dzięki wiedzy, z czym mamy do czynienia, łatwiej nam będzie docenić ich dość mroczne piękno. To po pierwsze. A po drugie, jeśli wpadniemy w nie przypadkiem, co się zdarza niezwykle często, przynajmniej będziemy wiedzieli, jak wyjść. Chyba. No to w drogę!CZASEM DOBRZE SIĘ ZGUBIĆ.Marco Kubiś - ilustrator, youtuber, artysta 3D. Autor książki Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia. Napędzany kawą.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Autor książki Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia. Napędzany kawą.

Wieża Perfekcjonizmu, z której tak trudno uciec, Giełda Serc Wartościowych, gdzie wszyscy handlują uczuciami, Friendzone, po której błądzisz zbyt długo - wszyscy odwiedzamy miejsca, które mają w ... Osobliwe miejsca. Odwiedzałeś je wiele razy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI