Nędzole

Nędzole - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Nędzole.pdf
ISBN
6027796428671

OPIS

Są w naszym życiu przeczytane książki, zostawiające po sobie ślad na dłuższy czas nawet na całe życie. Niektóre z nich prowokują, ubliżają, rozprawiają się z problemami, inne rozśmieszają, zachwycają i porywają wywołując szalone uczucia.Sądzę, że powieść "Nędzole" Zbigniewa Masternaka ma te wszystkie cechy i dlatego posiada moc wciągania czytelnika w swój świat.Alicja Kubiak, Protokół KulturalnyW świetnych "Nędzolach" Zbigniewa Masternaka autobiografizm miesza się z publicystyką, a dumni weterani II Wojny Światowej spotykają dresiarzy z Polski B.Piotr Czerkawski, Dziennik. Gazeta Prawna

"Kniaź", wydanej przez Wydawnictwo Kameleon. Nędzole to kontynuacja trzech powieści, które złożyły się na bestsellerowy cykl Księstwo. Trylogię młodzieńczą.

Opowiadanie "W krainie latających scyzoryków" po raz pierwszy ukazało się w 2017 roku w antologii autorskiej Zbigniewa Masternaka, pt. "Kniaź", wydanej przez Wydawnictwo Kameleon. Nędzole to kontynuacja trzech powieści, które złożyły się na bestsellerowy cykl Księstwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI