Wall Street i Rewolucja Bolszewicka

Wall Street i Rewolucja Bolszewicka - Antony C. Sutton | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antony C. Sutton
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Wall Street i Rewolucja Bolszewicka.pdf
ISBN
8938003802128

OPIS

Na podstawie dokumentacji z amerykańskiego archiwum Departamentu Stanu autor odtwarza działania głównych rewolucjonistów i bankierów oraz kluczowe transfery finansów, bez których komunistyczna rewolucja nie miałaby szans powodzenia. W odpowiedzi na wsparcie finansowe rewolucyjne władze wyeksportowały większość carskiego złota do międzynarodowych banków oraz ustanowiły relacje handlowe, które pozwoliły na monopolistyczną eksploatację sowieckiego rynku przez największe amerykańskie korporacje.Przymierze rewolucyjne pomiędzy komunistami, takimi jak Trocki czy Lenin oraz szefami największych domów finansowych, tj. Rockeffeler, J.P. Morgan czy Bank Rezerwy Federalnej doprowadziło do sukcesu Rewolucji Bolszewickiej i jej ekspansji na cały świat.

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Wall Street i Rewolucja Bolszewicka.

Data wydania: 2017-01-01 ... Kup teraz na Allegro.pl za 44,50 zł - WALL STREET I REWOLUCJA BOLSZEWICKA z miasta Sławno. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI