Lama Lenka wychodzi z domu

Lama Lenka wychodzi z domu - Patrycja Filak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Filak
WYMIAR
10,99 MB
NAZWA PLIKU
Lama Lenka wychodzi z domu.pdf
ISBN
7057797590314

OPIS

Książeczka pokazuje, jak radzić sobie z trudnymi aspektami przygotowania się do wyjścia z domu: wyborem ubrań i wkładaniem ich. Bohaterom książeczki w tym ważnym momencie towarzyszą różne emocje: lęk przed nieznanym, złość, smutek, ale też szczęście i radość.Lama Lenka, Kotka Zuzia, Byczek Franek i Piesek Janek chcą dotrzeć do miejsca, które kochają wszystkie dzieci. Zanim jednak będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, muszą przygotować się do wyjścia z domu, co sprawia im niemały kłopot. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego celu?

Zanim jednak będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, muszą przygotować się do wyjścia z domu, co sprawia im niemały kłopot. Informacje o Lama Lenka wychodzi z domu - 8562130541 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-03 - cena 36,08 zł Informacje o Lama Lenka wychodzi z domu - 9489990705 w archiwum Allegro.

Patrycja Filak z miasta Dalików. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI