Dom tysiąca nocy

Dom tysiąca nocy - Maja Wolny | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Wolny
WYMIAR
12,94 MB
NAZWA PLIKU
Dom tysiąca nocy.pdf
ISBN
1975784459530

OPIS

Malwina, niebanalna matka Polka, przyjeżdża do Włoch, by podjąć pracę jako pomoc domowa. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią, której niedawno doświadczyła. Jej nowym domem staje się willa należąca do Carli Russo ? dojrzałej kobiety, niegdyś bezkompromisowej rewolucjonistki. Talent literacki i wyobraźnia wnuka Carli ? Brunona, skłaniają obie bohaterki do tego, by zmierzyły się z trudną przeszłością. „Dom tysiąca nocy” to historia miłości, nienawiści i bólu po doznanej stracie. W śródziemnomorskiej scenerii malowniczego Sorrento ożywają tłumione uczucia, a słońce skutecznie leczy rany z przeszłości, przywracając bohaterom wiarę w piękno i bogactwo życia.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dom tysiąca nocy. Malwina, niebanalna matka Polka, przyjeżdża do Włoch, by podjąć pracę jako pomoc domowa.

Mężczyzna, jedyny bohater tej książki, wydaje się efemeryczny i słaby; swą siłę czerpie z bliskich mu kobiet i poprzez ich kobiecość staje się mężczyzną. Dom tysiąca nocy: Wolny, Maja: Amazon.pl: Books Ustaw preferencje dotyczące plików cookie Posługujemy się plikami cookie i podobnymi narzędziami, aby zwiększyć wygodę dokonywania zakupów, świadczyć nasze usługi, poznawać sposób korzystania z naszych usług przez klientów w celu wprowadzania usprawnień oraz wyświetlać reklamy ... Dom tysiąca nocy - RECENZJE. Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI