Blues żubra

Blues żubra - Ryszard Dąbrowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Dąbrowski
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
Blues żubra.pdf
ISBN
3305870051100

OPIS

Likwidator, redaktor Szwędak i żubr Janek razem, czyli „Blues żubra”. 32 strony czarnego scenariusza dla „rozwoju” terenów Puszczy Białowieskiej zdominowanego przez fanatyczną walkę z kornikiem i opiętkiem, realizowanego przez opętanych żądzą pieniędzy lokalnych notabli i leśników. Futurystyczna wizja Białowieży AD 2029 z sześciopasmową autostradą, Marjotem, Disnejlandem, Kolejką Strachu Pędzący Żubr i Żubr Palace Hotel.Celem wydania komiksu było przedstawienie sytuacji Puszczy Białowieskiej w

32 strony czarnego scenariusza dla "rozwoju" terenów Puszczy Białowieskiej zdominowanego przez fanatyczną walkę z kornikiem i opiętkiem, realizowanego przez opętanych żądzą pieniędzy lokalnych notabli i leśników.Futurystyczna wizja Białowieży AD 2029 z sześciopasmową ... Likwidator, redaktor Szwędak i żubr Janek razem, czyli „Blues żubra". 32 strony czarnego scenariusza dla „rozwoju" terenów Puszczy Białowieskiej zdominowanego przez fanatyczną walkę z kornikiem i opiętkiem, realizowanego przez opętanych żądzą pieniędzy lokalnych notabli i leśników.

Data zakończenia 2018-08-10 - cena 26,70 zł Likwidator, redaktor Szwędak i żubr Janek razem, czyli Blues żubra. 32 strony czarnego scenariusza dla rozwoju terenów Puszczy Białowieskiej zdominowanego przez fanatyczną walkę z kornikiem i opiętkiem, realizowanego przez opętanych żądzą pieniędzy lokalnych notabli i leśników. Informacje o Blues żubra - 7785601652 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI