Myśląc, nie zgłupiejesz 3 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 3 kyu - Mateusz Surma | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
5,43 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 3 kyu.pdf
ISBN
4763968115475

OPIS

Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz” ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy.Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina. Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva. Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina. Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Książka Myśląc nie zgłupiejesz Problemy życia i śmierci z rozwiązaniami dla 18-20 kyu, pochodzi z wydawnictwa Autorskie. Autorem książki jest Mateusz Surma.

Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, łamigłówki i gry logiczne. Książka Myśląc nie zgłupiejesz liczy 206 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI