Myśląc, nie zgłupiejesz 18-20 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 18-20 kyu - Mateusz Surma | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 18-20 kyu.pdf
ISBN
1047584686684

OPIS

Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz” ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 180 problemów z poleceniami i rozwiązaniami.Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy (np. co zrobić, żeby zbić ko jako pierwszy).Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina. Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva. Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina. Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

Wydawnictwo Surma Mateusz. Księgarnia internetowa merlin.pl Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz" ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 180 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Myśląc nie zgłupiejesz 18-20 kyu (Mateusz Surma).

logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go. Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI