Myśląc, nie zgłupiejesz 15-17 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 15-17 kyu - Mateusz Surma | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
3,73 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 15-17 kyu.pdf
ISBN
5854894873666

OPIS

Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz” ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 220 problemów z poleceniami i rozwiązaniami.Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy (np. czym jest dwupoziomowe ko).Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina. Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva. Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina. Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

Kształty umysłu Kurs Go dla początkujących Surma Mateusz. Myśląc nie zgłupiejesz 18-20 kyu Surma Mateusz. książka .

W tej książce znajdziesz 220 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI