Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi

Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi - Patrycja Filak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Filak
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi.pdf
ISBN
3182292179881

OPIS

Lama lenka, Byczek Franek, Kotka Zuzia i Piesek Janek wybierają się na spacer, ale jak to często w życiu bywa, każde z nich chce robić coś zupełnie innego. W końcu sytuacja robi się tak trudna, że nie wiedzą, co mają robić. Jednak Kotka Zuzia wpada na genialny pomysł. Czy pomoże przyjaciołom rozwiązać ich problem?W tej części przygód Lamy Lenki czytelnicy, wspólnie z bohaterami, uczą się, jak radzić sobie w konfliktowych sytuacjach. Przygotowanie planu działania, jasne wyrażanie swoich pragnień i otwarcie się na potrzeby innych pozwala małemu dziecku lepiej odnaleźć się w trudnej sytuacji i realizować swoje marzenia. Książka została przygotowana przez parę rodziców psychologów.

Jednak Kotka Zuzia wpada na genialny pomysł. Czy pomoże przyjaciołom rozwiązać ich problem? 13 zł: Książka Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi, Lama Lenka wychodzi z domu, Urodziny Lamy Lenki, nowe, cena 13zl za sztukę.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. 660 435 586 pon.-sb.

POWIĄZANE KSIĄŻKI