Jezus który obraża

Jezus który obraża - Kamil Witkowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Witkowski
WYMIAR
12,42 MB
NAZWA PLIKU
Jezus który obraża.pdf
ISBN
8135177330539

OPIS

Zupełnie inna niż zwykle biografia Jezusa Chrystusa - wyciągająca na wierzch to, co w Jego życiu i nauczaniu może nas... mocno uwierać. Sprawy trudne nie tylko dla niewierzących czy wątpiących, ale przede wszystkim - dla ludzi uważających się za pobożnych.Podobnie było blisko dwa tysiące lat temu. Mnóstwo świątobliwych ludzi - jakbyśmy to dziś powiedzieli: wierzących i praktykujących - czuło się dogłębnie przez Jezusa obrażonych.Czy dzisiaj jest inaczej? Rzecz w tym, że uważne poznanie i poważne potraktowanie słów Jezusa może mocno podkopać samozadowolenie z naszej wiary i postępowania.

Zapraszamy na zakupy! Oceń, napisz recenzję/opinię [+] Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jezus, który obraża" Jezus który obraża | Witkowski Kamil | Tarabuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Strona główna > Religie / Etyka > Jezus który obraża Zobacz większe.

Sprawy trudne nie tylko dla niewierzących czy wątpiących, ale przede wszystkim - dla ludzi uważających się za pobożnych. Podobnie było blisko dwa tysiące lat temu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI