Robak Lolek

Robak Lolek - Anna Litwinek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Litwinek
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Robak Lolek.pdf
ISBN
2767229633908

OPIS

Książka edukacyjna, czarno-biała, kontrastowa dla maluszków w wieku 6 miesięcy +. Pierwsza z czterech części o przygodach robaczka Lolka - obrazkowych historii dorastających wraz z dzieckiem.Książka w całości kartonowa, w dużym formacie wygodnym dla dziecięcych rączek, na wyjątkowej jakości papierze. 10 stron ciekawych graficznie ilustracji wykorzystujących elementy, które nowo narodzony maluch powoli zaczyna sam dostrzegać w swoim otoczeniu.

Książka w całości kartonowa, w dużym ... Robak Lolek i przyjaciele. Robi się poważnie.

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Robak Lolek poznaje zwierzęta 12m+ Robak Lolek w podróży 18m+ Robak Lolek i przyjaciele 24m+ Jednak wydaje mi się, że zgodnie z filozofią Marii Montessori, którą mocno inspiruje się autorka, warto zostawić dziecku decyzję o tym, po którą część sięgnie. Książka edukacyjna, czarno-biała, kontrastowa dla maluszków w wieku 6 miesięcy +. Pierwsza z czterech części o przygodach robaczka Lolka - obrazkowych historii dorastających wraz z dzieckiem.Książka w całości kartonowa, w dużym formacie wygodnym dla dziec Robak Lolek poznaje zwierzęta już od 12,05 zł - od 12,05 zł, porównanie cen w 24 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI