Pamiętnik Buntowników

Pamiętnik Buntowników - Karol Wąsowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Wąsowicz
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętnik Buntowników.pdf
ISBN
4556849505767

OPIS

Pewnego dnia poukładane życie Pawła wywraca się do góry nogami. Miłość, która miała przetrwać wieki, kończy się niespodziewanie, a była dziewczyna zaczyna krok po kroku niszczyć życie chłopaka. Jej działania są nieoczekiwane, a ich skutki nieprawdopodobne.Gdy Paweł traci wzrok i zaczynają prześladować go makabryczne wizje przyszłości, okazuje się, że aby pokonać największego wroga Rzeźnika będzie musiał najpierw stoczyć walkę z samym sobą. Czy pomoże mu w tym sekretne stowarzyszenie buntowników, które nagle zaczyna się nim interesować? I jaką rolę w tej potyczce odegra tajemnicza Alicja kobieta pojawiająca się w życiu Pawła z pozoru tylko po to, aby ukoić jego zszargane nerwy?Czy miłość zwycięży i pomoże uratować świat przed nadciągającym złem? Zmierz się z odpowiedziami na te pytania i przekonaj się wraz z głównym bohaterem, czym jest tytułowy Pamiętnik buntowników.Lecz pamiętaj, że każdy krok jest brzemienny w skutki, a czas się kończy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie. Pamiętnik buntowników SLEVA -0 Kč Autor: Karol Wąsowicz. Sugerowana cena 19,99 zł.

Raz pamiętnik, raz scenariusz, a jeszcze innym normalna akcja. To gwarantuje, że nie będziesz się nudzić podczas czytania. Pamiętnik buntowników Książka już od 11,66 zł - od 11,66 zł, porównanie cen w 22 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI