Naznaczony

Naznaczony - Agnieszka Antosik | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosik
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Naznaczony.pdf
ISBN
1310135433783

OPIS

Dylan nigdy nie był taki, jak inni chłopcy z domu dziecka. Nie szukał przyjaciół, nie tęsknił za rodziną, nie potrzebował bliskości. Wolał samotność, ciszę i dystans. Lubił też obserwować ludzi. Zwłaszcza, gdy działo im się coś złego.Cierpienie innych rozbudzało w nim fascynację. Jako jedyne sprawiało, że jego serce zaczynało szybciej bić. Smutek, ból, niepewność – tylko one potrafiły wywołać uśmiech na kamiennym obliczu. I jeszcze ten numer populacyjny… Dlaczego jest taki krótki? Czy to na pewno nie pomyłka? I co oznacza słowo „pródotis”, raz znikające, a raz znów pojawiające się na jego nadgarstku?Po tym, jak spór między Antyistnieniami – pragnącymi śmierci każdego człowieka – a Bohaterami – dzielnie broniącymi ludzkości – dobiegł końca, świat odzyskał równowagę. Ludzie stworzyli sobie bezpieczną rzeczywistość, ściśle kontrolowaną i pozornie wolną od przemocy.Tylko czy Antyistnienia rzeczywiście nie przetrwały ostatniego starcia? A co, jeśli ukrywają się gdzieś na Ziemi, tylko czekając na odpowiedni moment, by przeprowadzić atak? I jaką rolę odgrywa w tym wszystkim on – chłopak, który nie rozumie ludzkich uczuć?

Historia trzy krotnego mistrza świata prestiżowego sportu wyścigowego jakim jest F1. Naznaczony: rozdział 3 - opis fabuły Parająca się parapsychologią Elise Rainier (Lin Shaye) niechętnie zgadza się na pomoc dla Quinn Brenner (Stefanie Scott). Quinn chce, by Elise, która po śmierci męża wycofała się z zawodu, wykorzystała swoje ponadnaturalne moce do skontaktowania się z jej matką, Lilith, która zmarła ... Seria utrzymana w stylu sagi Zmierzch.

Naznaczona autorstwa Cast P.C., Cast Kristin , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Dom nocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI