Kobieta w przestrzeni publicznej

Kobieta w przestrzeni publicznej - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w przestrzeni publicznej.pdf
ISBN
4481471683982

OPIS

Redaktorki i Autorzy "budują dyskurs środowiska naukowego poświęconego miejscu i zadaniom kobiet w społeczeństwie, czego dowodem jest m.in niniejsza publikacja. Do tej dyskusji zachęcają także mężczyzn (artykuł Piotra Zawady), co sprzyja spojrzeniu na problematykę z perspektywy obu płci. (...) przygotowaną książkę należy ocenić jako cenną i wnoszącą spojrzenie na obecność kobiet w sferze publicznej z wielu perspektyw społecznych.(...) z recenzji dr hab. Anety Gawkowskiej

Obowiązek ten nie oznacza, że musimy nosić maseczki ochronne. Wysoka grzywna, a do tego nawet dziesięć lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Starachowic. 61-letnia kobieta i 63-letni mężczyzna robili zakupy w jednej z galerii handlowych.

Oliwia Kuban, lic. Po raz pierwszy nakaz zasłaniania nosa i ust w czasie każdorazowego wyjścia z domu wprowadzono 16 kwietnia 2020 r. Od tego czasu kilkukrotnie zmieniano przepisy dotyczące obostrzeń epidemicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI