Jedyna taka choroba

Jedyna taka choroba - E. Zdebska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
E. Zdebska
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Jedyna taka choroba.pdf
ISBN
3603142121208

OPIS

Malownicza Dolina Rosa jest w zasadzie niczym niewyróżniającym się miejscem. Żyją tam co prawda dość oryginalni ludzie, lecz nie mogą pochwalić się żadnymi wybitnymi osiągnięciami. Spędza to sen z powiek burmistrzowi Bibandiemu. Pewnego dnia Radę Miasta elektryzuje wieść o tajemniczej chorobie, która trapi rodzinę królewską na zamku Castum w stolicy kraju. Burmistrz, walczący o rozpoznawalność Doliny, uznaje, że najlepiej byłoby, gdyby zarazę wyleczył lokalny medyk. Cóż jednak począć, gdy doktor Feliks sam wymaga specjalnej terapii? Z pomocą przyjść może tu tylko jedna osoba ? młoda, lecz niezwykle bystra zielarka ? Lisa. Czy jednak poradzi sobie z problemem, którego nie mogą rozwiązać nawet najbardziej doświadczeni i najstarsi medycy w królestwie? Szczególnie, że nie każdy okaże się przyjaźnie do niej nastawiony i mierząc się z trudnościami, będzie zdana na pomoc tylko nielicznych, zaufanych osób.Przedział wiekowy 12+

Pewnego dnia Radę Miasta e Jedyna taka choroba ... Spędza to sen z powiek burmistrzowi Bibandiemu.Pewnego dnia Radę Miasta elektryzuje wieść o tajemniczej chorobie, która trapi rodzinę królewską na zamku Castum w stolicy kraju.

To jedyna taka placówka w kraju. Polimaty: Jedyna choroba, której nie mam - opis serialu Ludzie cierpiący na tę chorobę, zalegają w poczekalniach przychodni zdrowia. Nalegają, by lekarze wypisywali im kolejne skierowania do specjalistów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI