Cziczi jaszczurka z Karaibów

Cziczi jaszczurka z Karaibów - Ewa Kołodziejczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Kołodziejczyk
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Cziczi jaszczurka z Karaibów.pdf
ISBN
9404506035045

OPIS

Patrycja Maj - dyplomowana psychoterapeutka i socjoterapeutka dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym: "Bajka Cziczi Jaszczurka z Karaibów, to nie jedynie pokazanie barwnych przygód dzielnej, uczłowieczonej jaszczurki z bardziej współczesnym scenariuszem. To także bajka o tym, że każdy może zostać bohaterem o cechach, które odkryte w odpowiedni sposób mogą zmienić naszą codzienność.Jaszczurka Cziczi dzięki budowaniu swojej pewności siebie, doskonaleniu się np. w znajomości obcego języka czy umiejętności pływania i odważnemu podejmowaniu decyzji jest ciekawą postacią, w której nie ma miejsca na rozczarowania samą sobą i otaczającym światem.Bajkę czyta się z zainteresowaniem, z chęcią poznania całej historii dzielnej jaszczurki, która jest niezwykle dynamiczna, radosna i zaskakująca. Ilustracje, stworzone przez samą autorkę, idealnie odzwierciedlają żywą akcję opisaną w bajce.Bajkę Cziczi Jaszczurka z Karaibów z całą pewnością mogę zaliczyć do tych, które poruszyły mną do głębi i na wskroś ! Warto poczytać z dziećmi, by wspólnie zastanowić się nad tym co dobre, a co złe, nad naszymi codziennymi wyborami i decyzjami… Zachęcam - Patrycja Maj"

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Taśmy klejące i kleje ... Bajkę „Cziczi Jaszczurka z Karaibów" z całą pewnością mogę zaliczyć do tych, które poruszyły mną do głębi i na wskroś ! Warto poczytać z dziećmi, by wspólnie zastanowić się ... Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka . Ilość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI