Żar Miłości. Medytacje o Sercu Bożym

Żar Miłości. Medytacje o Sercu Bożym - Wacław Oszajca | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wacław Oszajca
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Żar Miłości. Medytacje o Sercu Bożym.pdf
ISBN
4156662989230

OPIS

Prosić o dogłębne poznanie Pana, który dla mnie stał się człowiekiem, abym go więcej kochał i więcej szedł w jego ślady.”Oto modlitwa prośby w „Ćwiczeniach duchowych”, która jest wprowadzeniem do kontemplacji o wcieleniu Syna Bożego. Św. Ignacy Loyola umieszcza ją przed wszystkimi kontemplacjami wydarzeń z ziemskiego życia Zbawiciela. Ten kto głębiej poznaje Chrystusa, zaczyna bardziej Go kochać, a gdy bardziej kocha, wówczas więcej chce Go naśladować.

Tadeusz Drozdowicz SJ, podaje kilka obrazów z życia Jezusa, dzięki którym lepiej poznamy Boga, bo odsłaniają one Jego istotę: bezgraniczną miłość do człowieka. Autor zaprasza nas do modlitewnej wędrówki szlakiem wezwań litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Żar Miłości Medytacje o Sercu Bożym.

Ten kto głębiej poznaje Chrystusa ... Żar Miłości. Medytacje o Sercu Bożym Tadeusz Drozdowicz SJ Autor: Tadeusz Drozdowicz SJ Oprawa miękka; 120x180 mm; Liczba stron: 70 Wydawnictwo Rhetos „Prosić o dogłębne poznanie Pana, który dla mnie stał się człowiekiem, abym go więcej kochał i więcej szedł w jego ślady." Księgarnia Internetowa Warszawa - tanie podręczniki do szkoły nowe i używane w najniższych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI