Polska (wiązanka pieśni patriotycznych)

Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) - Marcin Świetlicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Świetlicki
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Polska (wiązanka pieśni patriotycznych).pdf
ISBN
6432799710662

OPIS

Ta książka wstrząśnie Ojczyzną! Przypomni o istotnych wartościach. Gdy wszystkim wydawało się, że mają swojego poetę, on znów triumfalnie zaprzeczył! Bez dotacji, bez poprawek Prezydenta i patronatów ministerstw, poeta udowadnia, że Polska to nie tylko słowo zawłaszczone przez polityków, ale także żywa i bolesna tkanka wiersza. W książce znalazły się teksty z lat 1980-2017 ? obok zapisów dziś już historycznych, także utwory nowe i niepublikowane. Zobrazowania naszej Ojczyzny podjęła się młoda artystka wizualna Alicja Biała. Z bojaźnią i drżeniem proszę sięgać po tę publikację, bowiem już nigdy nie będzie tak, jak dawniej.

Wycinanki polskie to cykl kilkudziesięciu prac wykonanych w technice fotomontażu, złożonych z symboli ... "Polska (wiązanka pieśni patriotycznych)", to autorski wybór wierszy Marcina Świetlickiego przygotowany specjalnie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Cześć polskiej ziemi, cześć 7. Mazurek Dąbrowskiego 8. Bez dotacji, bez poprawek Prezydenta i patronatów ministerstw, poeta udowadnia, że Polska to nie tylko sł Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) - Marcin Świetlicki - Książka w SwiatKsiazki.pl Kup książkę Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) (Świetlicki Marcin) u sprzedawcy godnego zaufania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI