Dotyk

Dotyk - Claire North | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire North
WYMIAR
8,61 MB
NAZWA PLIKU
Dotyk.pdf
ISBN
6012572073417

OPIS

ELEKTRYZUJĄCY NOWY THRILLER AUTORKI PIERWSZYCH PIĘTNASTU ŻYWOTÓW HARRY’EGO AUGUSTAPróbował mnie zabić, ale to ja go zabiłam.Było to dawno temu. Pamiętam, że panował mrok.Zauważyłam mordercę w ostatniej chwili.Umierając, dotknęłam jego dłonii nagle nastąpiła pierwsza przesiadka.Patrzyłam, jak umieram. Spoglądałam na siebie oczami zabójcy.Teraz przesiadki to drobiazg. Przeskakuję z ciała do ciała, kiedy chcę. Mogę być każdym.CLAIRE NORTH to pseudonim literacki Catherine Webb, nominowanej do Medalu Carnegie. Jej poprzednią powieść, Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta, wybrały trzy brytyjskie kluby książki: Richard and Judy Book Club, Waterstones Book Club oraz BBC Radio 2 Book Club.Catherine pracuje jako projektantka oświetlenia teatralnego.Uwielbia wielkie miasta i ich tajemnice oraz tajską kuchnię, kolekcjonuje grafitti. Mieszka w Londynie.Jedna z najinteligentniejszych, najbardziej fascynujących książek, jakie czytałam.Wywołująca zawrót głowy, wciągająca, skomplikowana [...]Claire North to cholernie dobra pisarka...C.L. TAYLOR, AUTORKA GDZIE KOŃCZY SIĘ CISZAWysoka stawka i oszałamiające tempo akcji nie pozwalają się oderwać od lektury, a medytacje nad naturą człowieczeństwa i miłości pozostają w pamięci długo po ostatnim strzale.KIRKUS

Zaloguj się, aby szybciej dodawać sny i mieć je wszystkie w jednym miejscu. Dodaj e-mail, aby otrzymywać odpowiedzi na temat Twojego snu (Twój e-mail nie będzie widoczny) Czy Bóg istnieje?Kocha?Działa?Uzdrawia?Przekonaj się, przeglądając nasze świadectwa!Chcesz przesłać intencje lub świadectwo pisz na http://kontakt.dotykboga.pl Dotyk jest językiem miłości, a każda kobieta jest obcą planetą, której języka trzeba się uczyć na nowo. Dotyk Orientu to ekskluzywne salony orientalnych i egzotycznych masaży oraz zabiegów na ciało, które mieszczą się na osiedlu Biały Kamień na warszawskim Mokotowie oraz na osiedlu Wilanów Warszawa. Dotyk najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Ponadto wraz z czułym uściskiem zmniejsza się ciśnienie krwi i wydzielanie kortyzolu, czyli hormonu stresu. Dotyk stymuluje nasz dobry nastrój i wzmacnia więź emocjonalną. brudny dotyk, świadczy to o tym, że ktoś brutalny będzie mieć nieczyste myśli na Twój temat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI