Szynkadela - produkt polski

Szynkadela - produkt polski - Wiesław Pasławski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Pasławski
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Szynkadela - produkt polski.pdf
ISBN
3221017277067

OPIS

Szynkadela - opowieść żywcem wyjęta z klasycznych filmów Stanisława Barei. Pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji. Komedia o czasach, gdzie niemożliwe stawało się rzeczywistością, a powiedzenie "Polak potrafi" przybierało formę cielesną. Niezwykle trafne połączenie wątków możliwych z nieprawdopodobnymi. Wszystko to sprawia, że opowieść czyta się "jednym tchem", lekko i przyjemnie, aż trudno się od niej oderwać. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej niezwykle frapującej książki.Barbara

Data zakończenia 2020-03-03 - cena 22,81 zł Szynkadela - opowieść żywcem wyjęta z klasycznych filmów Stanisława Barei. Pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji.

Licz ące kilka sztuk stadko ptaków, z gło śnym sykiem zeszło z jezdni i Szynkadela produkt polski | Pasławski Wiesław | Wiesław Pasławski. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Szynkadela - produkt polski - opis produktu: Szynkadela - dobry jak szynka, tani jak mortadela Szynkadela - opowieść żywcem wyjęta z klasycznych filmów Stanisława Barei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI