Pirackie opowieści. Część 2. Pirat Eryk i mapa skarbów

Pirackie opowieści. Część 2. Pirat Eryk i mapa skarbów - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Pirackie opowieści. Część 2. Pirat Eryk i mapa skarbów.pdf
ISBN
2089462934290

OPIS

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy - jednym słowem piękna, klasyczna baśń, przygotowana pod okiem doświadczonego pedagoga, a ponadto: aplikacja na telefon, rozwijające intelektłamigłówki oraz duża ilość przepięknych, wielorazowych naklejek, wspierających kreatywność iwyobraźnię dziecka,to seria edukacyjnych książeczek i kolorowanek "Pirackie opowieści".

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szukasz ciekawej książeczki dla dziecka z aplikacją na telefon? "Pirackie opowieści. Część 2.

Aik Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w ... Informacje o Pirat eryk i mapa skarbów pirackie opowieści część - 9203765795 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-06-01 - cena 9,79 zł Informacje o Pirackie opowieści Część 2 Pirat Eryk i mapa skarb - 9094145055 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI