Kompendium zarządzania szkoleniami

Kompendium zarządzania szkoleniami - Kopijer Paweł | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kopijer Paweł
WYMIAR
8,61 MB
NAZWA PLIKU
Kompendium zarządzania szkoleniami.pdf
ISBN
9736079062215

OPIS

"Kompendium zarządzania szkoleniami" to pozycja adresowana przede wszystkim do praktyków odpowiedzialnych w organizacjach za realizację polityki szkoleniowej. Może stanowić użyteczne wsparcie w bieżącej pracy specjalistów lub menedżerów ds. szkoleń czy menedżerów personalnych, w których zakresie odpowiedzialności leży też zarządzanie szkoleniami. Jest także wartościową pozycją bibliograficzną dla studentów na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewnych. (...)Od autora

Jej konstrukcja rzeczywiście zgodnie z tytułem dostarcza czytelnikowi ... "Kompendium zarządzania szkoleniami" to pozycja adresowana przede wszystkim do praktyków odpowiedzialnych w organizacjach za realizację polityki szkoleniowej. Może stanowić użyteczne wsparcie w bieżącej pracy specjalistów lub menedżerów ds.

Pozycja, która zainteresuje każdą osobę związaną zawodowo ze szkoleniami. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na praktyczny przewodnik, dający receptę nie tylko, jak zrobić dobre szkolenie, ale jak zrobić szkolenie, aby uzyskać zaplanowany efekt. Kompendium zarządzania szkoleniami "Praktyczny przewodnik ""krok po kroku"" po planowaniu i realizacji projektów szkoleniowych, zawierający narzędzia i komentarz wdrożeniowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI