Gra o honor

Gra o honor - Sebastian Sęk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Sęk
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Gra o honor.pdf
ISBN
5271507941728

OPIS

Rodzina Zielińskich od trzech pokoleń walczy o wolną Polskę, a każde poprzednie jest inspiracją dla kolejnych. Najmłodszy, Gustaw, murowany faworyt do zwycięstwa w wyborach prezydenckich, nie wie, że wpadł w wir wydarzeń, uruchomionych w 1944 roku przez Narodowe Siły Zbrojne oraz Armię Krajową. Gdy w mediach pojawia się dokument na temat Henryka Zielińskiego pseudonim „Bogusław Silnica”, Gustaw traci wszystko ? wiarygodność, prowadzenie w kampanii i wiarę w rodzinę. Kim naprawdę był jego dziadek, oficer wywiadu przerzucony z Kielc do Piaseczna, by ewakuować z kraju najcenniejszy z aktywów NSZ, „Augusta Trzeciego”? Bohaterem, jak głosiła rodzinna legenda, czy zdrajcą, którego czyny na dobre pogrzebią szanse wnuka?Gustawa czeka zderzenie z przeszłością, a jednocześnie z dylematem: wybrać kampanię czy prawdę? Gdzie szukać ma pomocy? U zaufanych współpracowników, z których każdy ma osobiste cele? Czy w skrywanej przez dziesięciolecia tajemnicy, wyjawionej przez umierającego księdza?Na tydzień przed wyborami prezydenckimi, rozpoczyna się jego „Gra o honor”.

Sprawdź gdzie obejrzeć cały film Gra o honor (1998) online. Gdzie zobaczyć legalnie online film He Got Game z 1998 roku.

Mimo wielu lat jakie upłynęły od premiery, Medal of Honor: Allied Assault nadal warta jest wypróbowania. Muzyka z filmu Gra o honor (He got game). Przesłuchaj soundtrack i zobacz teksty oraz tłumaczenia piosenek wraz z teledyskami. Gra o honor.

POWIĄZANE KSIĄŻKI