Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych

Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych - Mira Brender | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mira Brender
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych.pdf
ISBN
8117888369569

OPIS

"Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych", to książka o historii ich powstania. Ciekawe prastare opowieści i legendy. Wielość dziedzin z zastosowaniem minerałów. Optymalne użycie przez starożytne cywilizacje. Mistyka kryształów i biblijne przekazy. Od mistyki po kosmologię.

Warto jednak wiedzieć jakich kamieni ze sobą nie łączyć, aby ich negatywna energia nie zadziałała. "Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych", to książka o historii ich powstania. Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych. Gratis kalendarz 2021 ISBN 978-83-939768-1-2 Format 215 x 155 Wydanie - exclusive Niepowtarzalne zdjęcia w kolorze Okładka - twarda Cena po rabacie 31,90 *** bezpłatna przesyłka pocztowa i paczkomatowa od 3 egz.

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ `Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych`, to książka o historii ich powstania. Ciekawe prastare opowieści i legendy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI