Przystań bez cumy

Przystań bez cumy - Judyta Ciszewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Judyta Ciszewska
WYMIAR
9,11 MB
NAZWA PLIKU
Przystań bez cumy.pdf
ISBN
1898981069278

OPIS

Judyta Ciszewska (1991) Publikowała w pismach literackich: „Lamelli”, „Kuźni Literackiej”, „Angorze”, „Sosnarcie” oraz w antologiach i na portalach internetowych: Pisarze.pl, 2miesiecznik-Pismo ludzi przełomowych, Śląska Strefa Gender. Wyróżniana, nagradzana na turniejach jednego wiersza. Nominowana w 3. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na tomik wierszy „Duży Format” w kat. przed debiutem (2015). Jej wiersze były prezentowane w audycji radiowej Poczty Poetyckiej Radia Katowice.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Przystań PAGAJ w Opolu, lewy brzeg, 150,7 km, tuż za dolnym awanportem Śluzy Opole. Po przespanej nocy, w towarzystwie uroczo kumkających żabek, po smacznej kawie i skromnym śniadaniu wyruszyliśmy w drogę powrotną do Oławy, mogąc raz jeszcze przećwiczyć manewry śluzowania, kierując się doświadczeniami dnia poprzedniego. zgodnie z obietnicą ogłaszamy kolejną zabawę literacką, tym razem w gazecie i tym razem długoterminową.

Posiada 4 koje, w tym 2 hundkoje oraz 2 koje burtowe. Idealny na jednodniowe rejsy po Jeziorze Solińskim. Sprawdź niskie ceny i kup Przystań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI