Pod wiatr

Pod wiatr - Wiktoria Szumiata | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiktoria Szumiata
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Pod wiatr.pdf
ISBN
1914433226772

OPIS

Wiktoria Marzena Szumiata ur. 6.02.1996 roku. Laureatka wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich i literackich. Jej wiersze były prezentowane w audycjach radiowych Poczty Poetyckiej Radia Katowice i Radia „M". Jest zafascynowana twórczością Haliny Poświatowskiej i Stanisława Grochowiaka. Jej pasją jest również ortografia (często bierze udział w konkursach ortograficznych) orazpodróże, będące inspiracją do pisania wierszy. Dwukrotna stypendystka Starosty Powiatu Będzińskiego w dziedzinie kultury i nauki. Otrzymała również Nagrodę Prezydenta Miasta Będzina. W 2015 roku ukazał się jej debiut poetycki pt. „Pod wiatr” wydany przez Fundację Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji, w serii: Biblioteka Poezji /Na Krechę.

Patrycja eksploruje swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni. „Chcę mówić o tym, co ważne.

rajcują podwójną mocą w żyłach. wchłania je krwioobieg wraz z tlenem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI