Pocieszaki

Pocieszaki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Pocieszaki.pdf
ISBN
8393372808650

OPIS

My POCIESZAKI pochodzimy z pobliskiej planety o nazwie Empatia.Naszą planetę nawiedziły ostatnio niepokojące bąbelki. Okazało się, że zawierały zmartwienia i smutki.Pocieszanie jest tym, co umiemy robić najlepiej, więc postanowiliśmy odwiedzić Ziemię, aby sprawdzić, skąd i dlaczego smutaskowe bąbelki do nas docierają. Podczas pierwszej wizyty przekonaliśmy się, że bąbelki biorą się z dziecięcych smutków. Nie możemy odwiedzić wszystkich dzieci osobiście, ale bardzo chcielibyśmy, aby nasze przygody mogły rozweselić tych, którzy szczególnie potrzebują dobrej energii, radości i ciepła.Zapiski z naszej podróży na Ziemię zostały spisane w formie książeczki. Chcielibyśmy by trafiła do wszystkich dzieci. ?

68 osób lubi to · 1 użytkownik tu był. Pocieszanie jest tym, co umiemy robić najlepiej, więc postanowiliśmy odwiedzić Ziemię, aby sprawdzić, skąd i dlaczego smutaskowe bąbelki do... Jak Zwierzaki Pocieszaki zdobyły Kościelisko.

Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI