Pełnia tom 3

Pełnia tom 3 - Kem Frydrych | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kem Frydrych
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
Pełnia tom 3.pdf
ISBN
6184096028762

OPIS

Kolejna część opowieści "Wielki Nieobecny" nosi tytuł "pełnia". Zabiera nas w świat duchowych przeżyć, w który przenoszeni są główni bohaterowie. Książka zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w życiu otwartość na to, co jest dla nas trudne. Każdy człowiek jest dwoistej natury - fizycznej i duchowej, ale nie każdy akceptuje ten fakt. W tej części książki, Karl pragnie przeżywać i rozkoszować się w pełni swoja rodziną i daje tego dowód na ślubie swojej "bratniej duszy" - Natalie. Nieoczekiwanie trafia do jego rąk list od nieżyjącej matki, który okazuje się jej duchowym testamentem. Po przeczytaniu go, jest pewien, że wybory, których właśnie dokonał, poprowadzą go do spełnienia jego misji. W treści zawarta jest prośba o uważność, gdyż Pełnia jest możliwa do osiągnięcia tylko wówczas, gdy będziemy otwarci i wsłuchani w sygnały, wysyłane zarówno ze świata widzialnego jak i niewidzialnego.W kolejnym tomie ukaże się: "Kuszenie".

miękka) Pełnia Tom 3 | Frydrych Kem | WIELO-RYBA. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Drugi tom zbiorczy serii Książę Nocy zawiera albumy Pełnia i Dziennik Maksymiliana.

Zabiera nas w świat duchowych przeżyć, w który przenoszeni są główni bohaterowie. Książka zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w życiu otwartość na to, co ... Kolejna część opowieści "Wielki Nieobecny" nosi tytuł "pełnia".

POWIĄZANE KSIĄŻKI