Niezwykła decyzja Abuelo Caduco

Niezwykła decyzja Abuelo Caduco - Michael Tequila | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Tequila
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykła decyzja Abuelo Caduco.pdf
ISBN
1881031772201

OPIS

Jest to zbiór 14 opowiadań, głównie humoresek, nawiązujących do spraw takich jak natura kobiet i mężczyzn, uzależnienie od telefonu komórkowego, poczucie godności, zagubienie i samotność, transseksualizm, przestępczość, terroryzm itp. W kilku opowiadaniach czołową rolę odgrywają zwierzęta.

Oto kolejne fragmenty. Opowiadanie 1: Niezwykła decyzja Abuelo Caduco Punktualnie o godzinie 11.45 Abuelo Caduco zdecydował się umrzeć.

Księgarnia internetowa merlin.pl Niezwykła decyzja Abuelo Caduco | Tequila Michael | Wrzesiński Michał. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Jest to zbiór 14 opowiadań, głównie humoresek, nawiązujących do spraw takich jak natura kobiet i mężczyzn, uzależnienie od telefonu komórkowego, poczucie godności, zagubienie i samotność, transseksualizm, przestępczość, terroryzm itp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI