Klęczy cisza niezmącona

Klęczy cisza niezmącona - Michael Tequila | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Tequila
WYMIAR
5,27 MB
NAZWA PLIKU
Klęczy cisza niezmącona.pdf
ISBN
1649497421160

OPIS

Opinia czytelniczki, polonistki: Problematyka, którą wiersze przedstawiają, jest szeroka i bardzo ważna dla czytelnika. Pytania, refleksje, sądy zadziwiają trafnością, dociekliwością, mądrością i aktualnością; podpowiadają czytelnikowi, jak żyć, co w życiu jest najważniejsze. Wiersze zawierają piękną (bo prostą) filozofię życia. Uwrażliwiają na piękno otaczającej nas przyrody, drugiego człowieka, moc natury, jej wpływ na człowieka oraz harmonię i ład świata. Delikatność i piękno języka, głębia i mądrość treści to podstawowe wartości tomiku.

Dla mnie jest ucieleśnieniem przestrzeni, nieskończonej przestrzeni oraz ciszy. Australia jest upalna, nostalgiczna, pastelowa, stara.

Australia jest upalna, nostalgiczna, pastelowa, stara. Jest również zielo... Klęczy cisza niezmącona - Michael Tequila - opis książki: Opinia czytelniczki, polonistki: Problematyka, którą wiersze przedstawiają, jest szeroka i bardzo ważna dla czytelnika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI