Część planu

Część planu - Dorota Ryst | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Ryst
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Część planu.pdf
ISBN
6576548340690

OPIS

Gdybym została naukowcem, zapewne najchętniej prowadziłabym badania metodą obserwacji uczestniczącej. Nie zajmuję się praca badawczą, próbuję poznawać i opisywać świat przez poezję. Tomik "Część planu" to opisy moich spotkań z ludźmi, głównie poetami, pisarzami, ale nie tylko. Niektóre spotkania miały mijesce w świecei rzeczywistym, inne tylko w literaturze. Ale czy były one mniej realne? ta książka to również moje mierzenie się z cieniami, które zaludniają naszą pamięć - "przeszłość jest miejscem, w którym ciągle jesteśmy".

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego ma olbrzymi wpływ na treść realizowanego przez nas prawa własności. Plan miejscowy określa m.in.

czy w ogóle, a jeśli tak, to co i o jakim przeznaczeniu możemy wybudować na naszej ... Można powiedzieć, że ta część jest sercem biznesplanu. Nie sposób bowiem skutecznie zafunkcjonować na rynku bez wcześniejszego zaplanowania finansowego działalności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI