Witajcie na Ursynowie

Witajcie na Ursynowie - Maciej Mazur | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Mazur
WYMIAR
11,90 MB
NAZWA PLIKU
Witajcie na Ursynowie.pdf
ISBN
7294387696726

OPIS

Zanim wręczymy klucze - jak nakazuje obyczaj, przed wydaniem kluczy czas na krótką prelekcję. A że akurat mamy rok jubileuszowy, 35 urodziny Ursynowa, to i wstęp będzie okolicznościowy.Plany były piękne. Miało powstać modelowe osiedle przełamujące wszystkie schematy. Przyjazne mieszkańcom, zbudowane w ludzkiej skali, kameralne - choć wielkie, zaplanowane na ponad sto tysięcy ludzi.Nowe miasto na południu Warszawy.Z przepastnych archiwów strony ursynow.org.pl wyciągnąłem 35 zdjęć z ubiegłego wieku i przefotografowałem je na nowo. Tak skonstruowałem ten album.Każdą parę zdjęć opatrzyłem drobną gawędą z arcyciekawej historii dzielnicy. Oto więc klucze do naszych dziejów. Przewróćcie stronę, otwórzcie drzwi, witajcie na Ursynowie. Takim, jakim był i takim, jakim jest.Maciej Mazur

Plany były piękne. Miało powstać modelowe osiedle przełamujące wszystkie schematy.

Plany były pię... Witajcie na Ursynowie book. Read reviews from world's largest community for readers. Kup teraz na Allegro.pl za 69 zł - Czterdziestolatek + Witajcie na Ursynowie M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI