Opowieści znad glinianki

Opowieści znad glinianki - Zdzisława B. Piurecka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdzisława B. Piurecka
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści znad glinianki.pdf
ISBN
2053436405115

OPIS

Daleko za chmurami, gdzie ludzkie oko nic już nie może dostrzec, roztacza się granatowoczarna przestrzeń kosmiczna.Pośród pyłu gwiezdnego, za błyszczącym Pasem Oriona co nocą świeci, miliony gwiazd powstają z kolebki, rozpoczynając taniec swojego żywota. Wokół nich, z czasem, pojawiają się planety, by nieustannie adorować gwiezdną wybrankę na szlaku orbity. Powiedziałby kto, że nawet w kosmosie miłość panuje, bo ciała niebieskie lgną ku sobie… ale, myliłby się ten, kto tak myśli.Na jednej z takich planet - nie miłość, lecz strach i nienawiść była pokarmem.

Nagły huragan niszczy miłą atmosferę, zamieniając cały teren w ruinę. Schronienie znajdą w dziwnym domu, który zmieni ich życie.

lubelskim, w pow. chełmskim, w gminie Siedliszcze; Glinianki - część wsi Wola Bystrzycka w woj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI